درباره ما

برند د-وان The One

مجموعه صنعتی ایرانیان گستر مقیسه، با برند جدید The one از بدو تاسیس آن در سال 1372 تا کنون، رشد مداومی را در عرصه ظرفیت تولید، نیروهای متخصص، توسعه تکنولوژی و رقابت در حوزه های کیفیت و قیمت تجربه کرده است.
این شرکت به عنوان پیشتاز در زمینه شیرآلات بهداشتی ساختمانی با توسعه پایدار محصولات با کیفیت، خلاقیت و نوآوری در طراحی همگام با آخرین دستاوردها، ماشین آلات روز دنیا استاندارد های ملی ایران و همچنین دریافت گواهینامه های بین المللی 2014 ISO -9001 و ISO10002 توانسته است کمک شایانی به پیشرفت صنعت ساختمان کشور نماید.

شیرآلات بهداشتی اعم از شیرآلات توکار و روکار، امروزه یکی از اصلی ترین تجهیزات در هر خانه ای هستند. افراد با در نظر گرفتن شکل ظاهری، کیفیت و قیمت نسبت به خرید شیرآلات بهداشتی اقدام می کنند. با توجه به شرایط اقتصادی کشور و ثابت نبودن قیمت ها، شما باید نکات مهمی را در خرید شیرآلات بهداشتی منزل در نظر بگیرید تا بعدا دوباره مجبور نشوید هزینه ی تعمیرات یا خرید مجدد بپردازید.

در کل باید گفت جنس بدنه ی اصلی شیرآلات بهداشتی از فلز برنج است. بعضی از شیرآلات با برندهای متفرقه و یا خارجی از فلز برنج با درصد بالایی از سرب استفاده می کنند. در هنگام خرید توجه داشته باشید حتما جنس شیرآلات را از فروشنده بپرسید، زیرا جنس شیرآلات بهداشتی یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر کیفیت و قیمت آن است. سرب بعد از مدتی استفاده و در اثر واکنش با آب، دچار خوردگی و نوعی پوسیدگی می شود که این خوردگی می تواند به درون آب آشامیدنی انتقال یابد و سلامتی انسان را به خطر بیندازد.

بعد از جنس بدنه نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، جنس پوشش شیرآلات بهداشتی است. آبکاری یا همان پوسته ی خارجی شیرآلات پوشش نهایی آن را تشکیل می دهد. کیفیت بالای آبکاری و ضخامت آن از عوامل مهمی هستند که در هنگام خرید شیرآلات بهداشتی باید آن را مد نظر قرار دهید.

هر چقدر کیفیت آبکاری بهتر و ضخامت آن بیشتر باشد طول عمر شیرآلات شما نیز بالاتر می رود و شیرآلات دیرتر دچار آسیب و فرسودگی می شوند.

پوشش هایی که برای آبکاری  شیرآلات بهداشتی در نظر گرفته شده اند، انواع مختلفی دارند. رنگهایی متنوعی نظیر طلایی، طلایی مات، مشکی، سفید، کروم و یا حتی رنگهای قرمز و زرد نیز برای پوشش شیرآلات بهداشتی در نظرگرفته می شود.

پوشش کروم  یکی از بهترین و مرغوب ترین روکش های موجود در بازار است. این پوشش به دلیل مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و به لحاظ ظاهری که کمتر لکه های آب را نشان می دهد، یکی از پرفروش ترین های بازار است. سایر پوشش های شیرآلات بهداشتی موجود، قیمت بالاتری دارند .یکی از مواردی که در کیفیت شیرآلات بهداشتی تاثیرگذار است، کیفیت آبکاری آن است. اگر کیفیت آبکاری بالا و مطلوب باشد، مقاومت شیر بسیار بالاتر می رود و طول عمر بالاتری دارد. البته ناگفته نماند که امروزه برای بهبود کیفیت پوشش شیرآلات بهداشتی از روش PVD برای روکش و آبکاری شیرآلات استفاده می کنند. استفاده از این روش رابطه ی مستقیمی با مقاومت در برابر ساییدگی و طول عمر بالا دارد.

شیرآلات بهداشتی جزو پر استفاده ترین وسیله هایی هستند که همه ی ما هر روز به دفعات متعدد با آنها سروکار داریم. ویژگی شیرآلات خوب که در کیفیت آن نقش بسزایی دارد، باید تمام قطعات آن اعم از مهره اتصال، بدنه و شیلنگ به گونه ای طراحی و تولید شده باشد تا در دمای ۹۰ درجه آب هیچ گونه تغییری نکند همچنین در سرمای زیاد آلیاژ بدنه مقاومت داشته باشد. از این رو جنس آلیاژ به کار رفته در شیرآلات اهمیت زیادی دارد. به خاطر داشته باشید در هنگام خرید حتما به استاندارد های تولید توجه داشته باشید تا خریدی مطلوب و مطمئن داشته باشید.

معرفی محصولات د-وان The One

شیرآلات زلان طلایی
شیرآلات زلان طلایی مات
شیرآلات زلان کروم
شیرآلات زلان کروم مات
شیرآلات زلان سفید طلایی
شیرآلات زلان مشکی طلایی
شیرآلات زلان رزگلد

شیرآلات گلاز طلایی
شیرآلات گلاز کروم
شیرآلات گلاز مشکی طلایی
شیرآلات گلاز سفید طلایی

شیرآلات پیان طلایی
شیرآلات پیان طلایی مات
شیرآلات پیان کروم
شیرآلات پیان کروم مات

شیرآلات کلور کروم
شیرآلات کلور کروم مات
شیرآلات کلور طلایی مات

شیرآلات آ لونی طلایی
شیرآلات آلونی طلایی مات
شیرآلات آلونی کروم
شیرآلات آلونی کروم مات

شیرآلات تریفا رزگلد
شیرآلات تریفا طلایی مات
شیرآلات تریفا کروم
شیرآلات تریفا سفید طلایی

شیرآلات لیزن طلایی
شیرآلات لیزن طلایی مات
شیرآلات لیزن کروم مات
شیرآلات لیزن سفید طلایی

لاکا طلایی
لاکا طلایی مات
لاکا کروم
شیر ظرفشویی دوکاره

باتوکا کروم
باتوکا کروم مات
باتوکا طلایی مات
شیر ظرفشویی دو کاره

لومار طلایی
لومار طلایی مات
لومار کروم
لومار سفید کروم

Scroll to top