مقدمه ای درباره شیرآلات

راهنمای خرید شیرآلات د-وان

امروزه استفاده از شیرآلات به عنوان یک ایده خلاقانه برای زیباسازی دکور و طراحی آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام به حساب می آید. با توجه به قیمت های مناسب شیرآلات، تعویض شیرهای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و شیرآلات حمام با شیرآلات بروز و جدید همه روزه در حال افزایش می باشد. با جستجویی کلی در وب سایت شیرآلات بهداشتی دوان می توان شیرهایی با قیمت مناسب را که مطابق با کاربردی که از آنها انتظار داریم را نیز بیابیم.ما در این مطلب قصد داریم مواردی را بررسی کنیم که باید هنگام خرید مدنظر قرار هید پس در ادامه با ما همراه باشید. همه افراد می توانند با تغییر ست شیرآلات منزل در قالب یک ایده نوین شخصی به دکوراسیون خود رنگی تازه بخشند. البته نباید از این موضوع غافل شد که قسمت هایی همچون آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی از مکان هایی است که بیشترین استفاده را از آنها داریم و به همین دلیل در این قسمت ها علاوه بر عملکرد بایستی مدل مناسب و مطلوب این محصولات را نیز در نظر گرفت. شیرآلات بهداشتی دوان محصولاتی همواره شیرآلاتی را تولید کرده است که در دسته بندی شیرآلات لاکچری به حساب می آیند؛ این نوع شیرها مختص افرادی است که به زیبایی ساختمان خود اهمیت بسیار زیادی می دهند و همواره در تلاش هستند آنچه انحصاری و خاص است را در اختیار خود داشته باشند. در واقع این افراد برای زیباسازی منازل و واحدهای مسکونی نیمی از کار را در انتخاب و خریداری شیرآلات لاکچری برای این ساختمان ها می دانند و به این منظور یرآلات دوان در کنار شماست تا حس خوب خاص بودن را برای شما به همراه داشته باشد.

راهنمای خرید شیرآلات د-وان
راهنمای خرید شیرآلات د-وان

 

 انواع شیرآلات

شیرآلات جدید در تنوع مختلفی از نظر جنس، سبک و رنگ در بازار موجود است و بایستی برای بهبود جریان آب و کاربری آسان تر هر از چند گاهی آنها را تعویض نمود. یک سینک آشپزخانه هر چقدر هم که عالی باشد برای اسفاده بهینه از آن نیازمند شیرآلاتی استاندارد از محصولات دوان هستید تا بتوانید از مزایای سینگ ظرفشویی خود بهتر بهرمند شوید. یک شیر زیبا و بادوام با طراحی و سبکی خاص می تواند به فضای شما تغییری اساسی داده و چشم اندازی شگفت انگیز را برای مخاطبین به ارمغان آورد. شما با انتخاب یکی از انواع شیرآلات و توجه به آپشن های موجود در هر یک از آنها براساس نوع انتظارتان می توانید فضا و دکور محلی که در آن شیر را نصب می نمایید به طور کامل متحول نمایید.

مشخصات انواع شیرهای ساختمانی

شیرآلات آشپزخانه؛ در زمان خرید شیرآلات آشپزخانه قطعا با تنوع طرح و رنگ های مختلفی روبرو خواهید شد که با توجه به طراحی داخلی خود هرآنچه به منزل شما رنگ و روح بیشتری میبخشد را انتخاب می کنید.

کارشناسان ما در شیرآلات بهداشتی دوان به شما کمک می کنند تا براساس نوع سینک، کابینت و دکوراسیون آشپزخانه انتخاب و خریداری بهتری داشته باشید.

شیرآلات اهرمی؛ این نوع شیرآلات دارای سبکی سنتی هستند که از دو دسته تشکیل شده اند. یکی از دسته ها مختص آب گرم و بعدی برای استفاده از آب سرد است. این شیرها به راحتی دما را تنظیم می نمایند. همچنین به سرعت با فشردن دسته آب گرم آب را گرم می کنند و نیازی به انتظار فراوان برای گرم شدن آب نمی باشد. البته بهتر است کسانی از این شیر استفاده کنند که باید مراقب مواد غذایی باشند. همچنین این نوع شیر را می توان در هر نوع سازه ای بکار برد.

شیرآلات چشمی؛ اگر قصد دارید فرایند آشپزی نمودن را آسان نمایید، باید از این شیر استفاده نمایید. در این شیر آب به طور یکنواخت با دمایی از قبل تنظیم شده بر روی دستانتان می ریزد. در نتیجه در این شیرها اصلا نیاز به لمس یا حرکت دسته آنها نیست. این شیرها که در آنها یک سنسور تعبیه شده است، وقتی دست یا ظرف در روبروی آنها قرار می گیرند، جریان آب را فعال می نمایند. قیمت شیرآلات چشمی در مقایسه با سایر شیرها کمی گران تر است و این موضوع در مورد این نوع شیرها به نقطه ضعف تبدیل شده است البته باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که میزان صرفه جویی آب در این نوع شیرآلات بسیار بالاست و در میان مدت هزینه گرانتر بودن خود را جبران می کند.

شیرآلات توکار؛ این نوع شیرآلات همانطور که از نامشان مشخص است، در داخل سازه هستند و تجهیزات جانبی آنها مشخص نیستند و قطعا زیبایی خاص خود را به همراه دارد.

شیرآلات بهداشتی؛ این شیرآلات در سرویس های بهداشتی نظیر حمام و توالت به کار می روند. قطعا یکی از المان ها در طراحی داخلی حمام و سرویس های بهداشتی استفاده از سر دوش ها و شیرآلات فانتزی و زیباست که تیم طراحی دوان توانسته است تنوعی بی نظیر را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد، در زمان خرید شیرآلات علاوه بر زیبایی طرح و مدل با توجه به رطوبتی بودن محیط حمام و سرویس بهداشتی باید به ثابت بودن رنگ و ماندگار و همچنین کیفیت شیرآلات توجه بسیاری شود.

در کنار طرح ها، مدل ها و رنگبندی شیرآلات دسته بندی از جنس مواد اولیه در تولید شیرآلات وجود دارد.

در دسته بندی شیرآلات می توان به شیرآلات چدنی، شیرآلات برنجی و شیرآلات برنز اشاره کرد که سعی شده توضحی مختصر و کوتاه برای شما داشته باشیم.

شیرهای چدنی؛ همانطور که از نامش پیداست این شیرآلات از آلیاژ چدن ساخته شده اند و بخاطر سختی ای که آلیاژ دارد اغلب در تاسیسات و صنایع سخت از آن استفاده می شود، پس نباید به شیرآلات چدنی نگاهی لاکچری داشت و انتظار طراحی های خاص اما در برخی از محصولات تلاش شده از آلیاژ چدن نیز بهرمند شویم.

شیرهای برنزی؛ از مهمترین و شایع ترین موارد مورد استفاده در تولید شیرآلات بهداشتی آلیاژ برنج و برنز می باشد و برنز یکی از قدیمی ترین آلیاژ هایی است که عمدتا از مس و قلع ساخته شده است و با توجه به عناصری که دارند کاربرد بسیار زیادی از لوله کشی ساختمان گرفته تا شیرآلات بهداشتی در خانه های ما دارد

شیرهای برنجی؛ از ترکیبات آلیاژ مس و روی برنج بدست می آید و با توجه به رنگ و استحکامی که دارد در بسیاری از صنایع مورد حمایت زیادی قرار گرفته است. معمولا در خانه ها و عمارت های قدیمی از این نوع شیرها استفاده می شده است. امروزه دوباره این شیرها پا به بازار نهاده اند و با طراحی های منحصر به فردی که در شیرآلات بهداشتی دوان روی آن انجام داده است علاقمندان بسیاری را به سمت خود کشانده اند.

قیمت شیرآلات

در خصوص قیمت شیرآلات اگر بخواهیم به صورت دقیق صحبت داشته باشیم باید بدانیم قیمت گذاری بر اساس یک جنس، نوع طراحی و کاربرد آن صورت می گیرد. در واقع شیر آلاتی که گران تر باشند، مسلما از کارایی و جنس مقاوم تری برخوردار می باشند و بلعکس اگر کارکردی ابتدایی تر داشته باشند ارزان تر هستند. در نتیجه در ابتدای امر بایستی شیر را براساس معیارهای مختلفی که برای انتخاب و خریداری این محصول وجود دارد، انتخاب کرد. شیرآلات دوان هر یک دارای سبک و مواد تشکیل دهنده جدیدی هستند، که بایستی مطابق با نوع استفاده و مکانی که می خواهیم آنها را در آنجا نصب نماییم، خریداری شوند. بنابراین علاوه بر مسئله قیمت باید به پارامترهای دیگری که در انتخاب یک شیر مهم هستند نیز توجه نماییم. در نهایت قیمت شیرآلات در بازار کاملا منطبق بر سبک و نوع جنسی و طول عمری که شیر دارد، تعیین می گردد، مطئن باشید شیرآلات بهداشتی دوان همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

سخن آخر

در این مقاله ما در مورد انواع شیرآلات جدید صحبت کردیم. همچنین مدل های آنها را نام بردیم و در مورد تعدادی از این مدل ها به بحث پرداختیم. اینکه در هنگام خرید چه مدلی را انتخاب کنیم بسیار مهم است، فرقی ندارد در حال ساخت و یا بازسازی سرویس های بهداشتی یا آشپزخانه خود باشید تا زمانی که آب سرد و گرم در لحظه برای شما فراهم نشود به اهمیت انتخاب شیرآلات خوب پی نخواهید برد بنابراین باید بدانید که با گسترش روز افزون نیازهای مشتریان شیرآلات بهداشتی دوان در تلاش است تا تولیدات خود را همواره بروز نگه دارد و  شیرآلات نوین با کیفیتی عالی را در کشور ارائه دهد.

مقدمه ای درباره شیرآلات

6 thoughts on “مقدمه ای درباره شیرآلات

  1. سلام
   لطفا جهت خرید شیرآلات بهداشتی د-وان با واحد فروش به شماره 02122300060 تماس حاصل فرمایید با تشکر
   تیم فروش شیرآلات بهداشتی د-وان

 1. سلام
  ادرس پیج اینستاگرامتون رو میشه بزارید.
  توی اینستاگرام راحتره دیدن محصولات

  1. سلام ممنونم از توجه شما
   جهت مشاهده محصولات شیرآلات بهداشتی د-وان در اینستاگرام به آدرس theonefaucets مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top